ResMed Lumis BiPAP 150 ST (iVAPS - AVAPS) Solunum Cihazı

ResMed Lumis 150 ST iVAPS, ResMed’in benzersiz hacim güvence modunu içeren VPAP (BiPAP) ST – iVAPS (akıllı Hacim Güvenceli Basınç Desteği) (AVAPS)- Lumis 150 serisi, her hastanın değişen gereksinimlerini karşılamak için alveolar ventilasyonu hedefler. 

iVAPS Alveoler Dakika Ventilasyonu hedefli basınç desteği tedavi modu tidal volüm veya dakika ventilasyonu hedefli cihazlara göre tedavi esnasındaki solunum sıklığı değişkenliği durumlarında etkinliği çok yüksektir. iVAPS modunda hedefleri öğren özelliği ile ResMed Lumis 150 tavsiye edilen alveoler volümü ve solunum sayısını belirler.

AutoEPAP (otomatik nefes verme esnasındaki basınç) üst solunum yolunu açık tutmak için yaşanan solunum olaylarına göre ihtiyaç olan EPAP basıncını otomatik olarak oluşturur. 

iBR (akıllı solunum desteği) özelliği solunum esnasında kendi spontan nefesi destekleyen ve güçlenmesine olanak sağlayan özel bir algoritmadır.

Vsync teknolojisi ile sürekli olarak istenmeyen kaçakların yönetimini sağlar. Bu sayede hasta-cihaz senkronizasyonunu korurken tedavi basıncının güvenilir şekilde iletir.

Devre üzerinden ek oksijen desteği sağlayabilirsiniz. Ek oksijen iletiminin NIV cihazlarındaki en etkin noktalarından biri devre ile cihaz arasından sağlanmaktadır. ResMed Oxygen Port* temin ederek en etkin oksijen desteği iletimi sağlayabilirsiniz.

HumidAir nemlendiricisi seçeneği ile kullanım esnasında yaşayabileceğiniz ağız kuruluklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca ClimateLineAir ısıtıcılı devre ile de tam otomatik nemlendirme konforunu yaşarsınız. Size sadece iletilen havanın sıcaklığını seçmek kalır ve ResMed sabit bir nemlilik ve sıcaklık ile tedavinizde devamlılık ve üstün bir konfor sunar. 

Zarif, kullanıcı dostu tasarımı sayesinde pratik kullanım sağlar. Basit ve kullanışlı menüsü sayesinde herkesin kullanımını kolaylaştırır.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!2024 © Tüm Hakları Saklıdır.

0 (212) 532 09 28

Turgut Özal Millet Cd. No: 97/B / Fatih / İSTANBUL

yusuf@uykumedikal.com