ResMed AirSense Elite, Uyku ve Solunum cihazlarının mucidi olan ResMed firmasının son versiyonu premium özellikli uyku solunum bozuklukları cihazdır.

AirSense 10 Elite tedaviyi kolay hale getirmek için tasarlanmıs bir sabit basınç üreten cihazdır. Karmasık olmayan ayarlar ve menülerde gezinmek için, sadece baslayın ve tusa basın geziye hazırsınız. Bu cihazda entegre HumidAir ™ (Nemlendirici), daha rahat bir deneyim için en uygun sıcaklık ve nem saglayan ısıtmalı tüp otomatik olarak çalısır.

Rahat bir baslangıç özelligi!! (AutoRamp) Eger uykuya dalma probleminiz varsa düsük bir basınçla baslayıp, uyku baslangıçlı algılama ile giderek reçete seviyesine kadar basınç artar. AutoRamp daha konforlu uyku için düsük basınçla baslar.

Dahili ortam ısıgı sensörü!! Ekranın ısık düzeyi, ortamın parlaklıgına göre otomatik ayarlanmaktadır. Gece boyunca yatak keyfinizi bozmayacak ekranın arka ısıgı ayarlanmaktadır. Gece daha rahat bir uyku için rahatsızlık vermeyecek sekilde ekran ısıgı kapanmaktadır.

Diger Özellikler

  1. Easy-Breathe motoru, size ve yatak ortagınıza daha huzurlu bir gece uykusu sunan fısıltıdan daha sessiz.
  2. Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü her sabah tedavisi hakkında geri bildirim saglar ve konfor ayarlarını degistirmek daha kolaydır.
  3. Kullanıcı dostu kontroller, sezgisel arayüzü ve renkli LCD ekran basit Menüler arasında gezinmek ve konfor ayarlarını özellestirmek sizin için artık çok daha kolay.
  4. SmartStart ™ fonksiyonu en kısa sürede size maske içine nefes ile terapiyi baslatır. Eger maskenizi kaldırdıgınızda, birkaç saniye sonra durur.
  5. Iklim Kontrol teknolojisi ile entegre HumidAir ™ nemlendirici ve istege baglı ClimateLine (ince hortum) Hava ısıtılmıs tüp ile gece boyunca tutarlı nemlendirme.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!2024 © Tüm Hakları Saklıdır.

0 (212) 532 09 28

Turgut Özal Millet Cd. No: 97/B / Fatih / İSTANBUL

yusuf@uykumedikal.com