ResMed AirFit N30i

ResMed AirFit 30 serisinin tamamında olduğu gibi AirFit N30i CPAP Burun maskeside uyku ve solunum tedavinizde konforu ön planda tutmak amacıyla tasarlanmıştır.

ResMed AirFit 30 serisinde maskelerinde iki farklı model tasarlamıştır. Bu tasarımlar 30i serisi ve 30 serisi olarak adlandırılmaktadır. 30i serisi hortum bağlantı noktasının başınızın üstünden olmaktadır. 30i serisinde iki farklı noktadan karbondioksitin dışarı atımı sağlanmaktadır. Yüz üstü uyusanız bile başınızın üstünde bulunan ikinci hava çıkış noktasından karbondioksit atımı gerçekleşmektedir.

ResMed AirFit N30i burnunuzun sadece altına temas etmesiyle burun üstü kızarıklıkların yaşanmasını ortadan kaldırır.

Kolay Tak/Çıkart tasarımı ile maskenizin kolaylıkla çıkartabilir ve geri takabilirsiniz. Ayrıca bağlantı noktasında bulunan klipsleri sayesinde de gece maskenizi çıkartmadan CPAP hortumu ile bağlantınızı kesebilirsiniz.

ResMed AirFit N30i CPAP hortumu ile bağlantısını yaptığınız nokta 360 derece dönebilen tasarıma sahip olduğundan hareketli uyusanız bile sizi rahatsız etmeyecektir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!2024 © Tüm Hakları Saklıdır.

0 (212) 532 09 28

Turgut Özal Millet Cd. No: 97/B / Fatih / İSTANBUL

yusuf@uykumedikal.com